Wybierz region

Wybierz miasto

  Lechia i Gedania walczą nie tylko na boisku

  Autor: (stan)

  2003-11-07, Aktualizacja: 2004-12-18 17:22

  W czwartej lidze piłkarskiej trwa korespondencyjny pojedynek pomiędzy Lechią i Gedanią o pierwsze miejsce w ligowej tabeli. W najbliższej kolejce trudniejsze zadanie czeka piłkarzy Lechii, którzy zagrają w ...

  W czwartej lidze piłkarskiej trwa korespondencyjny pojedynek pomiędzy Lechią i Gedanią o pierwsze miejsce w ligowej tabeli.


  W najbliższej kolejce trudniejsze zadanie czeka piłkarzy Lechii, którzy zagrają w Chojnicach. To spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godz. 11. Przed rozgrywkami Chojniczanka była zaliczana do faworytów ligi. Początek sezonu miała jednak nieudany, ale ostatnie trzy mecze wygrała. Kryzys więc chyba się skończył. Do składu wróci już Andrzej Borowski, który przed tygodniem pauzował za kartki. On będzie podwójnie zmotywowany, gdyż od rundy wiosennej ma grać w Gedanii.

  - A dlaczego nie w Lechii? - pyta Jerzy Jastrzębowski, trener biało-zielonych. - Planuję zmiany w kadrze przed rundą wiosenną, a Andrzej jest na mojej liście. Jak każdy wyróżniający się zawodnik. Nam walczy się ciężko z każdym i nie inaczej będzie w Chojnicach. Oby tylko mecz rozstrzygnął się na boisku. Różne plotki chodzą na temat sędziowania tego meczu. Wierzę, że to tylko plotki.

  Do nas także dotarły wieści, że mecz w Chojnicach będzie sędziowany pod gospodarzy. Miejmy nadzieję, że wszystko rozstrzygnie się w sportowej walce.

  Gedania z kolei przed własną publicznością zmierzy się z Wierzycą. Wicelider będzie faworytem tego meczu, choć piłkarze ze Starogardu potrafili już w tej rundzie urwać punkty Lechii.


  Program kolejki

  Gedania Gdańsk - Wierzyca Starogard (sobota, godz. 11), Wisła Tczew - Sparta Sycewice (sobota, 12), Olimpia Sztum - Pogoń Lębork (sobota, 13), Pomezania Malbork - Wybrzeże Objazda (sobota, 13), Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy (sobota, 17), Semeko Orkan Rumia - Gryf 95 Słupsk (niedziela, 11), Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk (niedziela, 11), Orlęta Półwysep Reda - KP Sopot (niedziela, 13), Kaszuby Połchowo - Powiśle Dzierzgoń (niedziela, 13.30).


  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.